קידום אתרים

קידום אתרים

קידום אתרים באינטרנט.

הכלי שכנראה משמש אותנו בתדירות הגבוה ביותר עבור תקשורת, השגת מידע, הנאה וכדומה הוא האינטרנט. למעשה, בתקופה של רשתות חברתיות, מיילים ומנועי חיפוש כמו גוגל, קשה מאד למצוא אדם שאינו בקיא בשימוש בסיסי ברשת. עבור כל צורך שהוא- השגת פרטים אישיים על אנשים, על עסקים, על שירותים וכדומה- נעשה שימוש תדיר ביותר באינטרנט. כמובן שחלק מהעניין בכלי מתקדם זה הינו לדעת לנצל את הנגישות הגדולה והפופולאריות של העסק לצורך קידום אינטרסים שונים. בין השאר, באמצעות אתר אינטרנט שבנוי נכון, ניתן בהחלט לקדם עסקים ולהגדיל את מאגר הלקוחות או מבקשי השירות שאתם רוצים להציע. אתרים מצליחים עשויים להיות המפתח של עסק מוצלח או אפילו הזדמנות כלכלית גדולה במיוחד. לכן, אם יש לכם עסק או שירות שאתם מעוניינים לפרסם ועוד אין לכם אתר, דאגו לבנות כזה במהירות. השלב הבא לאחר מכן, הינו לדעת כיצד ניתן לקדם את האתר שלכם. זהו התחום שמכונה "קידום אתרים".

קידום אתרים- מה זה אומר ?

אם יש לכם אתר ואתם רוצים להפוך אותו לאתר אינטרנט פופולארי, כזה שיש לו כניסות רבות והרבה מאד משתמשים, יש מספר צעדים שיכולים לקדם אתכם למטרה. אלו שייכים לתחום של קידום אתרים. השם "קידום אתרים" מגיע מתוך ההבנה שיש לקדם אתר ברשימת תוצאות החיפוש של מנועי חיפוש ברשת כדי לחשוף אותו ליותר אנשים ולהגדיל את מידת הפופולאריות שלו. כך למשל, אם מחפשים ערך מסוים במנוע החיפוש של גוגל, ערך שקשור לאתר המדובר ממש, נרצה שהאתר יופיע ישר בתחילת הרשימה ולא בעמוד השישי. מחקרים שונים מראים שאנשים נוטים להסתפק בתוצאות הראשונות המופיעות ברשימת מנועי החיפוש ועל כן, יש לקדם מיקום של אתר שאנחנו רוצים לפרסם ולחשוף לקהל. קידום אתרים כזה, נעשה במגוון שיטות ולאו דווקא באמצעות שיפור התוכן, הגרפיקה והנוחות של האתר. ישנם כיום נותני שירות רבים שמסייעים לבעלי אתרים להגיע למצב של קידום אתרים על ידי הגבהת מיקום ברשימת תוצאות החיפוש. למשל, על ידי שילוב של תכני וידיאו באתר, שימוש במילות מפתח בתדירות גבוהה יותר בתוכן האתר וכן הלאה, ניתן לקדם את מיקומו של האתר ברשימה.

קידום אתרים- שיפורו של האתר.

אתרים חייבים להיות נוחים לשימוש. בלי נוחות זו, הם נהיים פחות יעילים ולכן פחות פופולריים בקרב גולשים. חשוב לזכור שלא כל אחד שעושה שימוש באינטרנט הוא גאון מחשבים, יותר נכון, רבים מהקהלים אליהם פונה אתר מסוים, כוללים אנשים עם ידע בסיסי בלבד בכל מה שקשור לרשת. לכן, אתרי אינטרנט חייבים להיות נוחים לתפעול ושימוש. למשל, אתר כמו אתר קופת חולים, חייב לתת מידע מדויק ביותר באופן ברור ביותר כדי שלקוחות הקופה יוכלו לעשות בו שימוש מועיל ולנצל את הנוחות הרבה של התנהלות באמצעות אתר במקום פנים אל פנים. שיפור של אתר מתחיל בהנגשה שלו. כמה שהאתר נוח יותר לשימוש, כך הוא כנראה יהיה פופולרי יותר בקרב המשתמשים ובהחלט מקודם יותר במונחים של קידום אתרים.

גרפיקה, תוכן ואטרקטיביות.

אתרים צריכים להיות מעוצבים באופן שמושך את העין וכן בעלי תוכן שנותן מענה. למשל, אם אתר מסוים נועד לפרסם עסק של שירותי קייטרינג, כדאי שהוא יספק ללקוח פוטנציאלי פרטים כגון- מנות, הכשרה של העובדים, המלצות, ניסיון וכדומה. וכן, חשוב מאד שהאתר ייראה אטרקטיבי בעין. מה שנראה טוב בעין מושך את הקוראים והמתעניינים ומקנה לשירות "שם" איכותי יותר. אתר יוקרתי הוא דרך מצוינת למשוך קהל וכמובן שהוא מעולה לצורך מטרה של קידום אתרים.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
קידום אתרים, 3.0 out of 5 based on 2 ratings
Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Related Posts

Comments